Кластер деревообробки та меблевого виробництва провів бізнес-семінар на тему “Деревина у будівництві – новий погляд на питання”

27 вересня в рамках спеціалізованої виставки БудЕКСПО Осінь 2011, що проходила у Львові, Кластер ДОМВ провів бізнес-семінар. Цим заходом Кластер започаткував свою діяльність у напрямі промоції деревини, що є першочерговим завданням більшості лісових кластерів у інших країнах.

Під час семінару виступили проф. Орест Кійко з Національного лісотехнічного університету України (НЛТУ України), п. Крістоф Юнґганс – консультант проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова», п. Василь Деркач – генеральний директор компанії «Світанок».  Їхні доповіді викликали зацікавлення та зумовили жваву дискусію серед учасників заходу, якими були як молоді фахівці, студенти, так і ті, що давно займаються дизайном, архітектурою та працюють із деревиною. Захід також започаткував співпрацю Кластера та НЛТУ України з проектом  «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова».

Зважаючи на успішність заходу, Кластер ДОМВ планує провести до кінця року ще один захід на цю ж тематику.

Vorobey Vstup

Kiyko Advantages of wood

Derkach Stan derevyanogo domobudivnytstva v Ukraini

Christoph Junghans Restavraciya

Leave a Reply