Розвиток дерев’яного домобудівництва у західному регіоні – ціль засідання круглого столу

Кластер ДОМВ  організовує круглий стіл, що є другим етапом у напрямку промоції деревини. Нагадуємо, що першим етапом діяльності Кластера в цьому напрямі став бізнес-семінар на тему “Деревина у будівництві – новий погляд на питання”, що відбувся 27 вересня в рамках спеціалізованої виставки “Буд-ЕКСПО Осінь 2011″ у Львові.  Захід допоміг започаткувати громадську дискусію про деревину як недооцінений матеріал для будівництва в Україні. Саме тому логічним продовження бізнес-семінару стала організація круглого столу, що має на мені окреслити можливі шляхи розвитку дерев’яного домобудівництва в Україні.

Програма заходу передбачає доповіді  проф. Ореста Кійка з Національного лісотехнічного університету України (НЛТУ України), п. Крістофа Юнґганса – консультанта проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова», п. Василя Деркача – генерального директора компанії «Світанок», п. Роланда Обервіммера – керівника інноваційного центру деревини Лісового кластеру Штирії, п. Крістофа Хартмана – представника Управління лісу та деревини федеративної землі Норд Райн Вестфалія.

Засідання круглого столу відбудеться 16 грудня 2011 р. о 10:00 год. у залі засідань НЛТУ України за адресою м. Львів, вул. Ген. Чупринки 103.

Leave a Reply