Проекти

RERAM

Основною метою проекту RERAM, що фінансується 7-ою Рамковою Програмою ЄС, є посилення співпраці та координації наукових установ та організацій інноваційного розвитку з ЄС та країн Східного Партнерства у сфері ефективності використання деревини як ресурсу. Детальніше.

EcoPressWood

Проект EcoPressWood, що фінансується 7-ою Рамковою Програмою ЄС, спрямований на формулювання, дослідження властивостей, виробництво та тестування у промислових умовах безформальдегідних смол з відходів виробництва біодизелю. Безформальдегідні смоли використовуються для виробництва плитних матеріалів. Детальніше.

Прозорі лісозаготівлі

Метою проекту є зменшення рівня корупції у лісовому секторі Львівщини шляхом залучення громадськості до процесу виявлення незаконних рубок лісів та вдосконалення механізму реакції на корупційні прояви. Проект націлений на зниження рівня корупції у трьох пілотних лісогосподарських підприємствах Львівської області: Львівському, Сколівському та Славському, напрацювання та розповсюдження для громадських активістів набору юридичних інструментів, методичних рекомендацій та інструкцій, розроблення специфікації мапи та мобільного додатку лісозаготівель та засобів візуалізації громадського контролю, створення майданчика для спілкування заінтересованих у зниженні рівня корупції сторін.http://domv.lviv.ua/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gif Проект реалізовується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Львівської обласної державної адміністрації. Детальніше.

Навчальний Центр Кластера ДОМВ

Швейцарська агенція розвитку та співробітництва підтримала проект створення Навчального Центру Кластера ДОМВ. Мета – підвищити доступ деревообробних та меблевих підприємств Західної України до кваліфікованого персоналу. Безпосередніми цілями проекту є створення Навчального центру Кластера ДОМВ на базі професійно-технічного училища №14 у смт. Івано-Франкове (Яворівський район, Львівська область), розробка двох навчальних програм для Навчального центру та проведення двох пілотних курсів на базі розроблених програм. Детальніше.