Wood Invest Forum’ 2015

23 вересня 2015 року відбудеться перший міжнародний Форум в лісопромисловому секторі України — Wood Invest Forum. Захід пройде  в рамках міжнародної спеціалізованої виставки “Лісдеревмаш” за адресою: м. Київ, пр-т Броварський, 15 (Міжнародний Виставковий Центр).

Тема Форуму  — “Лісова та деревообробна галузь: реформи, інвестиції, інновації”. У програмі актуальні для галузі питання реформ та інновацій, а також інвестиційного потенціалу лісопромислового комплексу України. Організаторами Форуму є Державне агентство лісових ресурсів України та Всеукраїнська асоціація деревообробних підприємств, а учасниками стануть  представники Кластеру ДОМВ, органів влади, бізнесу, навчальних закладів та галузевих асоціацій, а також міжнародні експерти та аналітики.

Wood Invest Forum’ 2015 – це перша спеціалізована платформа в лісопромисловому секторі України, створена з метою висвітлення та обговорення проблем лісового господарства і деревообробної галузі України, яка покликана стати своєрідним майданчиком для забезпечення прозорих комунікаційних процесів в діалозі “влада-бізнес” та “влада-інвестор”.

Для участі у заході потрібно зареєструватись на сторінці Форуму або  надіслати заповнену заявку на участь на електронну адресу оргaнізаторів: [email protected].