Налагодження системи контролю руху деревини в Україні

16 червня 2015 року представники Кластеру ДОМВ візьмуть участь в роботі круглого столу «Удосконалення законодавчого забезпечення системи контролю руху деревини в Україні: пропозиції та обговорення», який відбудеться в м. Київ, вул. Генерала Родимцева 19, корп. 1, ауд. 97.

Круглий стіл підготовлено WWF-DCP в Україні в рамках програми “ENPI East FLEG II” спільно з Держлісагентством України, Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Національним представництвом FSC в Україні.

Основною метою круглого столу є висвітлення закордонного досвіду застосування систем контролю руху і стеження деревини, презентація глобальної системи верифікації ланцюга постачання лісопродукції, окремих елементів системи належної обачливості Регламенту ЄС з питань торгівлі деревиною та обговорення пропозицій щодо удосконалення законодавчого забезпечення системи контролю руху і стеження деревини в контексті виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Для отримання додаткової інформації звертатись до експерта програми “ENPI East FLEG II” Павла Кравця, моб.: +38 067-502-38-45, e-mail: