Альтернатива формальдегіду в Україні та ЄС

20 травня 2015 року о 11.00 в приміщенні Львівлісу відбудеться круглий стіл з питань використання та заміни формальдегідів у деревообробній галузі України та ЄС.

Адреса: Львівське ОУЛМГ, м. Львів, вул. Яворницького, 8б

В рамках круглого столу буде представлено усім зацікавленим сторонам напрацювання проекту, технічні вимоги до деревних плит в Україні та ЄС, буде обговорено проблеми на шляху використання альтернативних в’яжучих речовин, які дозволять уникати використання формальдегіду відповідно до останніх тенденцій у законодавстві ЄС.

У круглому столі братимуть участь представники Кластера деревообробки та меблевого виробництва (Кластер ДОМВ), компаній з виробництва формальдегіду, з виготовлення деревних плит, з виробництва біопалива, Національного лісотехнічного університету України.

До участі запрошуються представники компаній деревообробних підприємств, які переймаються питанням підвищення екологічності свого виробництва та планують виходити на ринки ЄС, виробників та дистриб’юторів продукції з вмістом формальдегідів, виробників біопалива, науковців та експертів в сфері плитного виробництва.

Контакт

Володимир Попович
Асистент проектів

моб. +380 67 370 78 56
тел/факс +380 32 2274797

Leave a Reply