Відкриття Навчального центру Кластера ДОМВ

31 жовтня 2014року о 10:00 у Художньому професійно-технічному училищі ім. Станька у смт. Івано-Франкове Яворівського району Львівської області відбудеться відкриття Навчального центру Кластера Деревообробки та меблевого виробництва.

Адреса: ХПТУ ім. Станька, пл.Ринок, 13, смт. Івано-Франкове (Янів), Яворівський р-н., Львівська обл.

На відкритті Навчального центру відбудеться презентація навчальної програми (технологічні операції, виїзні засідання, гостьові лекції), презентація Кластера Деревообробки та меблевого виробництва та Художнього професійно-технічного училища ім. Станька.

У відкритті Навчального центру візьмуть участь слухачі програми 2014 року, викладацький колектив, представники кластеру ДОМВ та компаній деревообробної галузі, представники влади та Львівлісу (Львівського державного лісогосподарського об’єднання).

Навчальний центр був створений з метою підвищення якості людського капіталу деревообробної галузі та меблевого виробництва, співфінансується Швейцарським бюро співробітництва в Україні (SDC) в рамках Швейцарської міжнародної допомоги.

У 2014 році Навчальний центр пропонує короткострокові навчальні програми за напрямками «столяр» та «верстатник деревообробних верстатів», для працівників деревообробних та меблевих компаній, підприємців та усіх охочих опанувати навички роботи з деревиною.

Контакт

Володимир Попович
Асистент проектів
[email protected]
моб. +380 67 370 78 56
тел/факс +380 32 2274797