Людський капітал для деревообробної галузі

Кластер ДОМВ проводить круглий стіл на тему “Людський капітал для деревообробної галузі” на виставці Лісдеревмаш в Києві. Під час круглого столу будуть представлені ініціативи, скеровані на підвищення рівня кваліфікації кадрів у деревообробній галузі, та обговорені можливості для подальшого розвитку компетенцій працівників галузі.

Круглий стіл відбудеться 2 жовтня 2014 року об 11.00 – 13.00 за адресою м. Київ, Броварський проспект, 15, у приміщенні міжнародного виставкового центру, павільйон №3, конференц-зал №15 (вхід з вулиці).

У круглому столі братимуть участь представники Кластера деревообробки та меблевого виробництва (Кластер ДОМВ), ХПТУ ім. Станька, Асоціації професійних деревообробників, Національного лісотехнічного університету України, проектів Європейського Союзу тощо.

До участі запрошуються представники компаній деревообробних підприємств, які переймаються питаннями підвищення кваліфікації персоналу, співпрацюють або планують співпрацювати з училищами, представники навчальних закладів.

Для участі необхідно зареєструватись у асистента Кластера ДОМВ:

Володимир Попович

моб. +380 67 370 78 56
тел/факс +380 32 227 47 97