Світанок

Світанок вул. Шевченка, 80
79039 м. Львів
тел. (032) 233 20 22, (032) 233 23 33
факс. (032) 233 21 79
www.svitanok.lviv.ua
Загальна інформація
Група підприємств “Світанок” була започаткована у 1990 р. створенням малого підприємства “Світанок”. Його засновник – Богдан Якович Опірський (01.08.1957р. – 22.10.2001р.), к.т.н., заслужений будівельник України. На початку 90-х “Світанок” здійснював розробку нових технологій у будівництві, проектував та виготовляв обладнання для будівельної промисловості. З 1993 року працює завод ПВХ-виробів АТЗТ “Світанок”, який першим в Україні розпочав виробляти металопластикові вікна та двері.

У 1996р. Світанок запустив деревообробний завод, площі якого становлять понад 7000 м2, виробничі потужності – 75 м2 вікон і 100 м2 дверей за зміну. Це цілісний виробничий комплекс, який поєднує всі основні технологічні операції – від розпилювання та сушіння деревини до виготовлення і встановлення у клієнтів готових столярних виробів.

Виробничий процес деревообробного заводу забезпечують вертикальний стрічкопилковий верстат Primultini, двоповерхова лісопильна рама Р-63, чотири автоматичні лісосушильні камери Incomac, дві камери Brunner Hildebrand, багатопилковий верстат Storti, лінія CreCon 500’4 для розкрою та зрощування заготовок, два вертикальних преси власної розробки, верстат SCM Multiflex для профілювання та шипування та верстат SCM Format для формування кінцевого чистового розміру виробу. В сушарках “Світанку” одночасно можна сушити до 500 м3 пиломатеріалів.

Для виготовлення нестандартнх та ексклюзивних виробів створена відповідна дільниця, яка оснащена додатковим спеціальним обладананям. Опоряджувальний цех, відділений від основного, обладнаний підвісним конвеєром та камерами для нанесення та сушіння покриттів.

Підприємство працює цілковито на деревинній сировині із західного регіону України – сосна, дуб. Для склеювання деревини використовується клеї AKZO-NOBEL. Лакофарбові матеріали використовуються тільки екологічно чисті і, як правило, водорозчинні фірми Sigma (Голландія). Підприємство вже тривалий час застосовує фурнітуру фірми GU, яка забезпечує функціальність, надійність, довговічність експлуатації і комфорт споживачам виробів від “Світанку”.

Створене у 1999р. дочірнє підприємство “Технодім”, основним видом діяльності якого є виробництво елементів каркасних будинків, у 2009р. ввело в експлуатацію лінію з виготовлення клеєного бруса для стін дерев’яних будинків та несучих конструкцій перекриттів та дахів.

Продукція та послуги
“Світанок” виготовляє наступну продукцію з використанням деревини:

Дерев’яні вікна

Високоякісні дерев’яні вікна з трьохшарового клеєного брусу в системі JV 68 та JV 78, як матеріал використовується сосна та дуб. Сучасна технологія виробництва дозволяє виконувати не тільки вікна звичайних форм і конфігурацій, а й відтворювати довільні архітектурні форми і стилі, що надає можливість монтувати вироби в будівлях, які є пам’ятками архітектури, не порушуючи їхньої естетичної цілісності. Застосування клеєного профільованого брусу, який може використовуватись як конструкційний матеріал для виготовлення складних несучих просторових конструкцій, значно збільшує можливість виконання великих площ заскління в дереві.

Дерев’яні двері

Виготовлення дерев’яних дверей (зовнішніх та внутрішніх), дерев’янних плінтусів, елементів інтер’єру, зокрема декори з сосни, вільхи, дуба. Вікна можуть бути оздоблені різьбою та вітражами. “Світанок” на замовлення виготовляє двері з масиву сосни, вільхи, дуба фанерного сорту, з можливістю виконання дверей довільних розмірів і конфігурацій, оздоблення елементами різьби, вітражами, ф’юзингом та комплектації фурнітурою провідних європейських виробників.

Leave a Reply