Тренінг щодо стратегії продаж на деревообробному підприємстві

ГО ФОРЗА та програма SIPPO (Швейцарія) організовують зустріч-тренінг для підприємств, які цікавляться участю у міжнародних профільних виставках. Тренінг відбудеться 1 – 2 грудня 2015 року у   м. Львові.

Дводенний тренінг «Стратегії продаж на деревообробному підприємстві. Як отримати найбільшу користь від виставки ZOW 2016», який організує ГО ФОРЗА та швейцарська програма сприяння імпорту SIPPO, вже розпочали відбір та підготовку деревообробних підприємств для участі під егідою SIPPO у провідній виставці комплектуючих для меблевої промисловості ZOW, яка відбудеться 16-19 лютого 2016 року у м. Бад-Залцуфлен (Німеччина).

Як і в попередні роки, програма SIPPO та ГО ФОРЗА надають підприємствам максимальний супровід, тому організовують дводенний тренінг, присвячений підготовці до участі у виставці.

Участь у тренінгу – безкоштовна. Організатори забезпечують харчуванням, роздатковими матеріалами та проживанням. Реєстрація є обов’язковою. Кінцева дата реєстрації – 27 листопада 2015 року. Для участі в заході потрібно заповнити реєстраційну форму. Програму буде надіслано додатково.

За додатковою інформацією звертайтесь за контактами:
+38 (050) 6737939 або +38 (067) 3101631,
Радміла Устич, ,
Координатор ГО ФОРЗА.

Leave a Reply