Події

Перше засідання Ради лісового сектору

Початок 12.10.2016

12 жовтня в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбудеться перше засідання Ради лісового сектору Львівської області.

Рада лісового сектору була створена за ініціативи Кластеру ДОМВ та Національного лісотехнічного університету України, а голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка своїм розпорядженням від 13 травня 2016 року створив Раду лісового сектору Львівської області. Рада лісового сектору – це дорадчий орган при облдержадміністрації, метою якої є формування платформи на рівні області для узгодження підходів до використання лісових ресурсів.

Кластером ДОМВ підготовлено пропозиції до порядку денного, ключовими питаннями якого бачимо: підвищення доданої вартості з деревини, іноземні інвестиції до лісового сектору, еколого-економічні бар’єри сталого розвитку, інструменти підвищення компетенцій учасників сектору, а також визначення ролі регіональних ЗМІ у лісовому секторі регіону.

За детальнішою інформацією щодо засідання Ради звертайтесь до координатора проектів Кластеру ДОМВ:

[email protected]
+38 067 370 78 56
Володимир Попович

Антикорупційний форум органів місцевого самоврядування та громадських ініціатив

Початок 31.08.2016

31 серпня в місті Дрогобич на Львівщині пройде Антикорупційний форум органів місцевого самоврядування та громадських ініціатив. (детальніше…)

Інвестиції в знання завжди дають найбільший прибуток

Початок 19.03.2016

14-18 березня 2016 року відбулась поїздка представників українських деревообробних підприємств до Австрії, організована ГО ФОРЗА у партнерстві з Кластером Деревини Штирії в рамках проекту RERAM. Метою поїздки було ознайомлення з організацією деревообробних та меблевих виробництв в цілому, з особливим акцентом на ефективність використання сировинних й енергетичних ресурсів. (детальніше…)

Конференція “Ресурсоефективність та стале виробництво у лісовому секторі Східної Європи”

Початок 18.05.2016
Місце проведення: готель «Таурус», м. Львів, Україна

Ресурсоефективність та стале виробництво у лісовому секторі Східної Європи стане темою завершальної конференції європейського проекту RERAM, що пройде  у Львові 18 травня. (детальніше…)

Форум «Кластеру Деревообробки та Меблевого Виробництва 2015»

Початок 23.12.2015

23 грудня 2015 року пройде перший Регіональний Форум «Кластеру Деревообробки та Меблевого Виробництва 2015».

Метою Форуму є сформувати майданчик для зустрічі активних учасників лісового сектору, обговорити стратегічні зміни у галузі та презентувати ініціативи у секторі. Зокрема, буде презентовано Раду лісового сектору при Львівській ОДА, проект «Зменшення рівня корупції в лісовому секторі Львівської області», Мапу лісового сектору України, які спрямовані на посилення співпраці наукових установ, бізнесу, влади та громадськості для підвищення ефективності використання деревини як ресурсу. В межах Форуму пройдуть дві панельні дискусії, що стосуватимуться стратегічних змін в лісовому секторі та регіональних ініціатив.

До участі у Форумі запрошуються представники бізнесу, які ведуть свою діяльність у лісовому секторі України, представники органів місцевого самоврядування, представники міжнародних організацій, науковці та експерти, представники організацій підтримки бізнесу та засобів масової інформації, громадські активісти, волонтери.

Для участі в заході потрібно зареєструватися за вказаними нижче контактами.

Початок Форуму о 14.00.
Адреса: площа Міцкевича, 1 (конференц-зал готелю «Жорж»).

Контактна особа: Юлія Поліковська,  менеджер з комунікацій Кластеру ДОМВ +380 67 341 02 24,  [email protected]

Тренінг щодо стратегії продаж на деревообробному підприємстві

Початок 01.12.2015

ГО ФОРЗА та програма SIPPO (Швейцарія) організовують зустріч-тренінг для підприємств, які цікавляться участю у міжнародних профільних виставках. Тренінг відбудеться 1 – 2 грудня 2015 року у   м. Львові.

Дводенний тренінг «Стратегії продаж на деревообробному підприємстві. Як отримати найбільшу користь від виставки ZOW 2016», який організує ГО ФОРЗА та швейцарська програма сприяння імпорту SIPPO, вже розпочали відбір та підготовку деревообробних підприємств для участі під егідою SIPPO у провідній виставці комплектуючих для меблевої промисловості ZOW, яка відбудеться 16-19 лютого 2016 року у м. Бад-Залцуфлен (Німеччина).

Як і в попередні роки, програма SIPPO та ГО ФОРЗА надають підприємствам максимальний супровід, тому організовують дводенний тренінг, присвячений підготовці до участі у виставці.

Участь у тренінгу – безкоштовна. Організатори забезпечують харчуванням, роздатковими матеріалами та проживанням. Реєстрація є обов’язковою. Кінцева дата реєстрації – 27 листопада 2015 року. Для участі в заході потрібно заповнити реєстраційну форму. Програму буде надіслано додатково.

За додатковою інформацією звертайтесь за контактами:
+38 (050) 6737939 або +38 (067) 3101631,
Радміла Устич, ,
Координатор ГО ФОРЗА.

Wood Invest Forum’ 2015

Початок 23.09.2015

23 вересня 2015 року відбудеться перший міжнародний Форум в лісопромисловому секторі України — Wood Invest Forum. Захід пройде  в рамках міжнародної спеціалізованої виставки “Лісдеревмаш” за адресою: м. Київ, пр-т Броварський, 15 (Міжнародний Виставковий Центр).

Тема Форуму  — “Лісова та деревообробна галузь: реформи, інвестиції, інновації”. У програмі актуальні для галузі питання реформ та інновацій, а також інвестиційного потенціалу лісопромислового комплексу України. Організаторами Форуму є Державне агентство лісових ресурсів України та Всеукраїнська асоціація деревообробних підприємств, а учасниками стануть  представники Кластеру ДОМВ, органів влади, бізнесу, навчальних закладів та галузевих асоціацій, а також міжнародні експерти та аналітики.

Wood Invest Forum’ 2015 – це перша спеціалізована платформа в лісопромисловому секторі України, створена з метою висвітлення та обговорення проблем лісового господарства і деревообробної галузі України, яка покликана стати своєрідним майданчиком для забезпечення прозорих комунікаційних процесів в діалозі “влада-бізнес” та “влада-інвестор”.

Для участі у заході потрібно зареєструватись на сторінці Форуму або  надіслати заповнену заявку на участь на електронну адресу оргaнізаторів: [email protected].

Обговорення ключових заходів для успішної діяльності Львівського ОУЛМГ

Початок 28.08.2015

28 серпня 2015 року о 10.00 в приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбудеться круглий стіл з обговорення програми дій для успішної діяльності Львівського ОУЛМГ.

Круглий стіл проводиться з метою обговорення комплексної програми запровадження прозорої, дієвої та ефективної системи моніторингу лісових ресурсів, аналізу ефективності використання та управління лісовими ресурсами Львівської області. В робочу групу, яка розробляла дану програму дій входять експерти Кластеру ДОМВ та народний депутат України Остап Єднак.

У заході візьмуть участь представники Кластеру ДОМВ, Львівлісу, Верховної Ради України, лісотехнічного університету, представники підприємств та організацій підтримки бізнесу лісової галузі регіону.

Для отримання додаткової інформації звертатись до координатора проектiв Кластеру ДОМВ:

Володимир Попович

моб. +380 67 370 78 56
тел/факс +380 32 227 47 97

Президент України підписав закон про мораторій на експорт лісо- та пиломатеріалів в необробленому вигляді

Початок 07.07.2015

Петро Порошенко підписав прийняті ще в квітні зміни до Закону України “Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів” (законопроект №1362), що передбачають ряд новацій у лісопереробній галузі.

(детальніше…)

Налагодження системи контролю руху деревини в Україні

Початок 16.06.2015

16 червня 2015 року представники Кластеру ДОМВ візьмуть участь в роботі круглого столу «Удосконалення законодавчого забезпечення системи контролю руху деревини в Україні: пропозиції та обговорення», який відбудеться в м. Київ, вул. Генерала Родимцева 19, корп. 1, ауд. 97.

Круглий стіл підготовлено WWF-DCP в Україні в рамках програми “ENPI East FLEG II” спільно з Держлісагентством України, Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Національним представництвом FSC в Україні.

Основною метою круглого столу є висвітлення закордонного досвіду застосування систем контролю руху і стеження деревини, презентація глобальної системи верифікації ланцюга постачання лісопродукції, окремих елементів системи належної обачливості Регламенту ЄС з питань торгівлі деревиною та обговорення пропозицій щодо удосконалення законодавчого забезпечення системи контролю руху і стеження деревини в контексті виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Для отримання додаткової інформації звертатись до експерта програми “ENPI East FLEG II” Павла Кравця, моб.: +38 067-502-38-45, e-mail: